title

چشم انداز

چشم انداز توانارام

چشم انداز توانارام

چشم انداز شرکت ذوب نورد توانارام، تبدیل شدن به یکی از بزرگترین واحدهای تولید فولاد در کشور و تکمیل زنجیره تولید محصولات فولادی در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش محصولات استراتژیک و دسترسی به بازارهای جهانی است. تلاشگران این شرکت با اتکا به دانش فنی بالا و تکنولوژی پیشرفته در زمینه تولید شمش و اسلب‌های فولادی با گریدهای مختلف، همچنین ورق‌های گرم فولادی با ابعاد خاص که در صنایع مختلف کاربرد دارند، در سطح استانداردهای معتبر بین المللی اهتمام می‌ورزند.

title

چشم انداز

برنامه‌های زمانبندی توانارام

برنامه‌های زمانبندی توانارام

طبق برنامه‌های زمانبندی پیش بینی شده، در فاز دوم این کارخانه از روش نورد گرم برای تولید سالانه ۲۸۰ هزار تن انواع ورق‌های فولادی استفاده شده و محصولات این واحد تولیدی پاسخگوی نیازهای صنایع منطقه و فرامنطقه‌ای خواهد بود.

title

چشم انداز

مجموع تولیدات توانارام

مجموع تولیدات توانارام

علاوه بر آن تولید سالانه ۲۸۰ هزار تن انواع شمش‌های فولادی و تختال با استفاده از پروسه ذوب به روش قوس الکتریکی در فاز توسعه به مرحله اجرا خواهد رسید و در نهایت این مجموعه قادر خواهد بود با تولید مجموع ۵۶۰ هزار تن شامل ۲۸۰ هزار تن انواع شمش و اسلب فولادی و ۲۸۰ هزار تن انواع ورق‌های گرم فولادی در سال پشتیبان صنعت فولاد کشور عزیزمان باشد.